For a smooth and fluid writing experience, choose PARKER QUINK ink refills for your PARKER rollerball pen
Features:
| Ink Colour | Black |
| Tip | Medium 1.0mm |
| UOM | Each |
For a smooth and fluid writing experience, choose PARKER QUINK ink refills for your PARKER rollerball pen
Features:
| Ink Colour | Black |
| Tip | Medium 1.0mm |
| UOM | Each |
| Product Type | Refill |
| Size | Medium |
| Tip | 1.0mm |
| Ink Type | Parker QUINKflow |
| Product Disposal | General Waste |
| Country Of Origin | France |
| Packaging Material | Paperboard card, PET Plastic |
| Packaging Material Disposal | Recyclable |
COS acknowledges the Traditional Owners of Country throughout Australia.
We pay our respects to Elders past and present.
We acknowledge and respect the traditions as well as customs practised both present and before our time.

