The Parker Rollerball Refill is designed especially for your Parker Pen. It contains black ink and has a fine ballpoint tip for added control of writing.
Features:
| Ink Colour | Black |
| Tip | Fine 0.5mm |
| UOM | Each |
The Parker Rollerball Refill is designed especially for your Parker Pen. It contains black ink and has a fine ballpoint tip for added control of writing.
Features:
| Ink Colour | Black |
| Tip | Fine 0.5mm |
| UOM | Each |
| Product Type | Refil |
| Size | Fine |
| Tip | 0.5mm |
| Ink Type | Parker QUICKflow |
| Product Disposal | General Waste |
| Country Of Origin | France |
| Packaging Material | Paperboard card, PET Plastic |
| Packaging Material Disposal | Recyclable |
COS acknowledges the Traditional Owners of Country throughout Australia.
We pay our respects to Elders past and present.
We acknowledge and respect the traditions as well as customs practised both present and before our time.

