Colour : Yellow
Size:
Exclusive rayon, polyester and acrylic blend yarn for ultimate absorbency and cleaning performance.
Features
| Size | 400g |
| Colour | Yellow |
Exclusive rayon, polyester and acrylic blend yarn for ultimate absorbency and cleaning performance.
Features
| Size | 400g |
| Colour | Yellow |
| Type | Mop head only |
| Length | 400g |
| Suitable for | Indoor |
| Compatible | Handle: MOPS8050 & MOPS8055 & MOPS8060 and MOPS8061 |
| Product Material | Plastic (PET), Rayon |
| Product Disposal | General Waste |
| Packaging Material | Plastic (PP) |
| Packaging Material Disposal | General Waste |
| Country Of Origin | China |
COS acknowledges the Traditional Owners of Country throughout Australia.
We pay our respects to Elders past and present.
We acknowledge and respect the traditions as well as customs practised both present and before our time.
