Colour : Cream
Easily organise and personalise items just the way you want around your home or the office with the Brother PT-D210 Labelling Machine.
Features:
Easily organise and personalise items just the way you want around your home or the office with the Brother PT-D210 Labelling Machine.
Features:
| Downloads | |
| Use | Light use - filing and organisation |
| Functions | Mirror printing and copy printing (1-9) |
| Print speed | 20mm/sec |
| Cutter type | Manual cutter |
| Dimensions | 157W x 149D x 68Hmm |
| Label Compatibility | TZe tapes - 3.5, 6, 9 and 12mm |
| Warranty | 3 Years |
| Country Of Origin | Philippines |
COS acknowledges the Traditional Owners of Country throughout Australia.
We pay our respects to Elders past and present.
We acknowledge and respect the traditions as well as customs practised both present and before our time.
